transport, śląsk transport, śląsk transport, śląsk transport, śląsk transport, śląsk transport, śląsk transport, śląsk transport, śląsk transport, śląsk
transport, śląsk
transport, śląsk transport, śląsk transport, śląsk transport, śląsk transport, śląsk transport, śląsk
transport, śląsk
  Oferta

Nasza specjalność, to eksport oraz import (ładunki cało pojazdowe) do i z krajów Europy Zachodniej. Obecnie jeździmy do: Niemiec, Holandii, Belgii, Luksemburgu, Anglii, Francji, Hiszpanii i Włoch oraz Czech.

Od początku istnienia firma nastawiona jest na profesjonalne wykonanie zleconych usług. W dziedzinie świadczonych usług transportowych posiadamy ogromne doświadczenie a dzięki zespołowi doświadczonych kierowców gwarantujemy najwyższą jakość.

Jesteśmy wyposażeni we wszystkie środki łączności umożliwiające nam kontakt ze światem i stałe monitorowanie znajdujących się w drodze samochodów. Posiadamy ubezpieczenie Przewoźnika opiewające na kwotę 400.000USD.

transport, śląsk
transport, śląsk
         
  Profesjonalne podejście do każdej powieżonej realizacji, indywidualne podejście do każdego klienta, elastyczność oraz w pełni profesjonalna kadra pracownicza to tylko niektóre z naszych zalet. Poziom świadczonych usług jest wyznacznikiem naszych działań   RENO-TRANS
Wszewilki 83b
56-300 Milicz
tel./fax +48 71 3842662
reno-trans@reno-trans.pl
 
transport, śląsk
  o firmie :: oferta :: galeria :: kontakt